SMAJ6.5CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMAJ6.5CA
JLCPCB Part #
C2898511
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 11.2V 35.7A 390pF 400W@10/1000us 500uA 6.5V 7.22V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS