SMAJ440CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMAJ440CA
JLCPCB Part #
C5764531
Package
DO-214AC
Description
-55℃~+150℃ 1uA 390pF 400W@10/1000us 440V 492V 600mA 713V Bidirectional TVS DO-214AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS