SMAJ40CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMAJ40CA
JLCPCB Part #
C2898355
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 390pF 400W@10/1000us 40V 44.4V 6.2A 64.5V TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS