SMAJ400CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMAJ400CA
JLCPCB Part #
C5764530
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 390pF 400V 400W@10/1000us 447V 600mA 648V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS