SMAJ30CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMAJ30CA
JLCPCB Part #
C2898387
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1A 1uA 30V 36.8V 390pF 400W@10/1000us 48.4V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS