SMAJ28CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMAJ28CA
JLCPCB Part #
C3013768
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1A 1uA 28V 34.4V 390pF 400W@10/1000us 45.4V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS