SMAJ26CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMAJ26CA
JLCPCB Part #
C2898467
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 26V 28.9V 390pF 400W@10/1000us 42.1V 9.5A 9.5uA Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS