SMAJ24CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMAJ24CA
JLCPCB Part #
C2898449
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1A 24V 29.5V 38.9V 390pF 400W@10/1000us TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS