SMAJ18CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMAJ18CA
JLCPCB Part #
C5764492
Package
DO-214AC(SMA)
Description
13.7A 18V 1uA 20V 29.2V 390pF 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS