SMAJ14CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMAJ14CA
JLCPCB Part #
C5764491
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 17.2A 1uA 23.2V 390pF 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS