SMAJ13CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
SMAJ13CA
JLCPCB Part #
C5764490
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 13V 15.9V 18.6A 1uA 21.5V 390pF 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS