ESD3Z18CM
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
ESD3Z18CM
JLCPCB Part #
C22391935
Description
1 18V 20V 350W@8/20us 45V 57pF 9uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS