ESD3Z12CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
ESD3Z12CA
JLCPCB Part #
C20606563
Package
SOD-323
Description
1 100pF 12V 15.5V 15A@8/20us 1uA 24V 350W@8/20us Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS