BZX84C6V8CA
Extended
- Manufacturer
- YFW
- MFR.Part #
- BZX84C6V8CA
- JLCPCB Part #
- C20623289
- Package
- SOT-23
- Description
- 1 Independent 15Ω 2uA@4V 350mW 6.4V 6.8V~7.2V SOT-23 Zener Diodes ROHS