5.0SMDJ40CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
5.0SMDJ40CA
JLCPCB Part #
C5270688
Package
DO-214AB(SMC)
Description
40V 49.1V 5kW@10/1000us 5uA 64.5V 77.6A@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS