5.0SMDJ26CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
5.0SMDJ26CA
JLCPCB Part #
C5270690
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 119A@10/1000us 26V 31.9V 42.1V 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS