5.0SMDJ24CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
5.0SMDJ24CA
JLCPCB Part #
C5270689
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 129A@10/1000us 24V 29.5V 38.9V 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS