5.0SMDJ18CA
Extended
Manufacturer
YFW
MFR.Part #
5.0SMDJ18CA
JLCPCB Part #
C5270687
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 10uA 172A@10/1000us 18V 22.1V 29.2V 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS