YDRH105R-330M
MFR.Part #
YDRH105R-330M
JLCPCB Part #
C339973
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
2.4A 2.5A 33uH 84mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS