YDRH105R-221M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YDRH105R-221M
JLCPCB Part #
C339975
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
220uH 500mΩ 940mA 940mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS