YDRH105R-220M
MFR.Part #
YDRH105R-220M
JLCPCB Part #
C339972
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
2.9A 2.9A 22uH 61mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS