YDRH104R-4R7M
MFR.Part #
YDRH104R-4R7M
JLCPCB Part #
C339961
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
20mΩ 4.7uH 5.4A 5.5A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS