YDRH104R-470M
MFR.Part #
YDRH104R-470M
JLCPCB Part #
C339966
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
1.9A 128mΩ 2.1A 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS