YDRH104R-390M
MFR.Part #
YDRH104R-390M
JLCPCB Part #
C339965
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
127mΩ 2A 2A 39uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS