YC358TJK-07820RL
MFR.Part #
YC358TJK-07820RL
JLCPCB Part #
C6043065
Package
2512
Description
10 63mW 8 820Ω ±200ppm/℃ ±5% 2512 Resistor Networks, Arrays ROHS