SQM10AJB-0R24
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQM10AJB-0R24
JLCPCB Part #
C1403012
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 240mΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS