YC162-FR-076K8L
MFR.Part #
YC162-FR-076K8L
JLCPCB Part #
C1733308
Description
2 4 6.8kΩ 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS