AHA80AFB-1R21
MFR.Part #
AHA80AFB-1R21
JLCPCB Part #
C1568996
Description
1.21Ω 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS