YC162-FR-07698KL
MFR.Part #
YC162-FR-07698KL
JLCPCB Part #
C1733317
Description
2 4 62.5mW 698kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS