YC158TJR-072K7L
MFR.Part #
YC158TJR-072K7L
JLCPCB Part #
C872406
Package
SMD-10P,3.2x1.6mm
Description
10 2.7kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,3.2x1.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS