YC124-JR-0751RL
MFR.Part #
YC124-JR-0751RL
JLCPCB Part #
C326858
Description
4 51Ω 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS