YC124-JR-072K2L
MFR.Part #
YC124-JR-072K2L
JLCPCB Part #
C326864
Description
2.2kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS