TR0805NR-07120KL
MFR.Part #
TR0805NR-07120KL
JLCPCB Part #
C20167137
Description
-30%~0% -55℃~+155℃ 120kΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS