TR0805KR-07300KL
MFR.Part #
TR0805KR-07300KL
JLCPCB Part #
C7125951
Description
-10%~0% -55℃~+155℃ 125mW 300kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS