TR0805KR-0715KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
TR0805KR-0715KL
JLCPCB Part #
C6339403
Description
-10%~0% -55℃~+155℃ 125mW 15kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS