S41X083105FP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
S41X083105FP
JLCPCB Part #
C5904179
Package
0804
Description
1MΩ 31mW 4 8 ±1% ±200ppm/℃ 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS