TC124-FR-0768KL
MFR.Part #
TC124-FR-0768KL
JLCPCB Part #
C1733200
Description
4 62.5mW 68kΩ 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS