TC124-FR-07280KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
TC124-FR-07280KL
JLCPCB Part #
C1732225
Package
0402x4
Description
280kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS