FKN-50FR-52-5R6
MFR.Part #
FKN-50FR-52-5R6
JLCPCB Part #
C19513801
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-40℃~+155℃ 5.6Ω 500mW Wirewound Resistor ±1% ±350ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS