SR2512MK-076R2L
MFR.Part #
SR2512MK-076R2L
JLCPCB Part #
C2137548
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.2Ω Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS