SR2512MK-071R8L
MFR.Part #
SR2512MK-071R8L
JLCPCB Part #
C2138062
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS