SR2512MK-071K8L
MFR.Part #
SR2512MK-071K8L
JLCPCB Part #
C2137719
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±20% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS