SR1210JR-072R2L
MFR.Part #
SR1210JR-072R2L
JLCPCB Part #
C6683968
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS