AHP50AJB-2K
MFR.Part #
AHP50AJB-2K
JLCPCB Part #
C1568800
Description
2kΩ 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS