SR1210FR-075R6L
MFR.Part #
SR1210FR-075R6L
JLCPCB Part #
C5901487
Description
-55℃~+155℃ 5.6Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS