SR1210FR-0756RL
MFR.Part #
SR1210FR-0756RL
JLCPCB Part #
C6683938
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS