SR1206KR-7W1K2L
MFR.Part #
SR1206KR-7W1K2L
JLCPCB Part #
C4032773
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS