SR1206FR-7T5R62L
MFR.Part #
SR1206FR-7T5R62L
JLCPCB Part #
C6234404
Description
-55℃~+155℃ 5.62Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS