SR1206FR-7T5R6L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SR1206FR-7T5R6L
JLCPCB Part #
C6234406
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 5.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS