SR1206FR-072R4L
MFR.Part #
SR1206FR-072R4L
JLCPCB Part #
C6302203
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS